Wyszukiwanie szczegółowe

usuń

do

tylko zweryfikowani trenerzy


Szukasz osoby, która opracuje dla Ciebie stosowny indywidualny program ćwiczeń?

Będzie nią trener personalny. Wrocław – odnajdziesz tutaj wsparcie wielu specjalistów. Przejrzyj ich oferty i wybierz dla siebie najbardziej odpowiednią.

Rozwiń

Marzysz o smukłej sylwetce? Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną? Szukasz osoby, która udzieli Ci niezbędnego wsparcia w realizacji zamierzonych celów? Za naszym pośrednictwem odnajdziesz ją bezproblemowo! Będzie nią kompetentny i wysoce wykwalifikowany trener osobisty. Jeżeli to właśnie Wrocław ma być docelową lokalizacją Twoich treningów osobistych, przejrzyj zamieszczoną na naszej witrynie bazę trenerów oraz instruktorów fitness. Dzięki niej, szybko i sprawnie odnajdziesz doświadczonego eksperta, który odpowie na Twoje potrzeby i poprowadzi dla Ciebie trening osobisty.

Prezentujemy sylwetki wielu trenerów personalnych oraz instruktorów fitness. Ich specjalnością mogą być indywidualne ćwiczenia rozciągające, ogólnorozwojowe, rozwijające masę mięśniową, czy też odchudzające. Odnajdziesz u nas trenerów, których domeną jest m.in. trening dla kobiet w ciąży, seniorów, kulturystów. Bez znaczenia ile masz lat, jakie są Twoje zainteresowania sportowe, czy masz już doświadczenie z indywidualnymi sesjami treningowymi, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z aktywnością sportową – na naszym portalu z pewnością odnajdziesz trenera, który pomoże zrealizować Ci plany względem realizacji wytyczonych celów. Przeanalizuj uważnie kategorię „trener indywidualny lub instruktor fitness Wrocław” i sprawdź, co mogą zaoferować osoby z tego miasta.

Ćwiczyć możesz w domu, na siłowni lub na świeżym powietrzu. Jeśli jesteś zwolennikiem pierwszej opcji i dysponujesz odpowiednim sprzętem sportowym, trener personalny podpowie Ci, jak wykorzystać go w optymalny sposób. W razie konieczności, określi także, w co powinieneś się doposażyć, aby ćwiczenia były bardziej efektywne. Inwestując w karnet na siłownię, eliminujesz problem z brakiem funkcjonalnych i nowoczesnych przyrządów do ćwiczeń. Z pewnością znajdziesz ich tam mnóstwo, zwłaszcza gdy będzie to renomowana, bogato wyposażona siłownia. Doskonałą alternatywą dla ćwiczeń w zamkniętych pomieszczeniach będzie trening personalny na świeżym powietrzu. Ćwiczenia rozciągające, ogólnorozwojowe, czy choćby odchudzające możesz z powodzeniem realizować w plenerze. Ich właściwym doborem zajmie się Twój osobisty trener. Wrocław obfituje w tym względzie w siłownie plenerowe. Co więcej, możesz tam ćwiczyć zupełnie za darmo. Wykorzystaj ich potencjał, a przekonasz się, jak przyjemny może okazać się trening siłowy, czy też wytrzymałościowy. Pod okiem trenera personalnego, w otoczeniu pięknej zieleni, na bezpiecznym i specjalistycznym sprzęcie zadbasz o swoją kondycję, poprawisz swój nastrój i wymodelujesz sylwetkę.

Przejrzyj dostępne oferty trenerów oraz instruktorów fitness z Wrocławia i wybierz tę, która będzie dla Ciebie najlepszą propozycją. Zapraszamy!

Zwiń

Wyniki wyszukiwania Wybierz swojego trenera!


Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Katarzyna Kurowska

Wrocław

Specjalizacje:

Opis:

Witam ! Mam na imię Kasia i jestem trenerką personalna, licencjonowaną fizjoterapeutką oraz byłą ...

http://noexcuses-kurowska.blogspot.com/

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Rafał Orczewski

Wrocław

Specjalizacje:

Opis:

Zapraszam do mojego Centrum Treningu Personalnego przy ul. Powstańców Śląskich 58a/4 oraz na ...

http://treningpersonalny.org

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Artur Zdzierżyński

Wrocław

Specjalizacje:

Opis:

Jestem młodym ambitnym Fizjoterapeutą który uwielbia pracę ze sportowacami, sportowcami ...

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Michał Banach

Wrocław

Specjalizacje:

Opis:

Witam. Nazywam się Michał Banach. Jestem trenerem personalnym we Wrocławiu. Ze sportem jestem ...

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Krzysztof Kwiatkowski

Legnica

Specjalizacje:

Opis:

Czym jest Functional Studio? To proste – starałem się stworzyć klub, do którego sam ...

http://functionalstudio.pl

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Maciej Bych

Oława

Specjalizacje:

Opis:

Absolwent wrocławskiego AWF o specjalności trener koszykówki. Już w okresie studió ...

http://www.maciejbych.pl https://plus.google.com/u/0/104566406234141370210/posts http://www.youtube.com/user/PersonalnyTrener

 

Ocena:

Tomasz Kurantowicz

Stępin

Specjalizacje:

Opis:

Trener tenisa ziemnego , lokalizacja korty Oleśnica,Długołęka,Wrocław Stadion Olimpijski,Wrocław ...

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Marcin Czarnecki

Wałbrzych

Specjalizacje:

Opis:

Jako trener personalny, do każdego Klienta podchodzę indywidualnie w kwestiach treningu, diety oraz ...

strona główna | do góry