Narzędzia trenera Jakie możliwości mają zarejestrowani trenerzy i użytkownicy?


 

Udostępnione w Trenerland.pl narzędzia (dla pakietu: Gold/Platinum), mają za zadanie ułatwić pracę trenera. Wśród udostępnionych narzędzi znajdziemy między innymi:

 

1. Ankieta - stan zdrowia

Zaczynając współpracę z klientem, powinniśmy poznać jego stan zdrowia i kondycję. Do tego celu, możemy posłużyć się ankietą, stworzoną przez Trenerland. Z jej pomocą dowiemy się między innymi,  jakie są jego potrzeby, czy ćwiczył i jak oraz czy ma problemy zdrowotne, które uniemożliwiałyby mu uczestniczenie w ćwiczeniach. Pomoże to nam, zaplanować  bezpieczny program treningowy i zabezpieczy nas, w przypadku gdy podczas treningu klient dozna kontuzji.

 

2. Rozpiska treningu

Narzędzie to przyjdzie nam z pomocą przy komponowaniu programu treningowego. Arkusz zawiera bazę około 120 ćwiczeń i jest edytowalny, więc w łatwy sposób można tworzyć własną bazę ćwiczeń.

 

3. Rozpiska diety

To narzędzie pomoże nam, podczas planowania diety. Pozwala wyliczyć wartości odżywcze i skład spożywanych posiłków. Arkusz ten, zawiera bazę około 800 produktów spożywczych i daje możliwość dodawania własnych produktów.

 

4. Tabela do pomiarów obwodu ciała

Gotowa tabela, która daje możliwość zanotowania, wyniku pomiaru wagi oraz obwodu poszczególnych  części ciała. Posiada krótką instrukcję, w jaki sposób wykonać pomiar, dzięki czemu, każdy klient może z niej skorzystać samodzielnie .  

 

5. Utworzenie ulotki

Narzędzie to pozwala, stworzyć własną ulotkę na bazie danych zamieszczonych w Trenerland. Gotowe ulotki możemy, zostawić w miejscach do których uczęszczają nasi potencjalni klienci, jak np. salony urody czy spa. Ponadto parę sztuk możemy dać naszemu klientowi i poprosić, aby przekazał innej osobie, która może być zainteresowana naszymi usługami. Opcji jest wiele, należy jedynie pamiętać, że ulotka powinna trafić do odpowiednich rąk, zainteresowanych naszą ofertą.

 

6. Utworzenie vouchera

Narzędzie do tworzenia kuponów upominkowych.

 

7. Poradniki

Teksty z przydatnymi informacjami, na temat pracy personalnego trenera oraz jak stworzyć atrakcyjną wizytówkę w Trenerland.