Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo danych i zasady przechowywania danych


DANE OSOBOWE

Wszyscy użytkownicy serwisu Trenerland.pl pozostają anonimowi i tylko od decyzji użytkownika będzie zależało kiedy dokona on rejestracji lub logowania się w serwisie.

Dane wprowadzone przez Państwa do formularza rezerwacji będą przetwarzane przez Trenerland.pl zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami.

Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz - jeżeli wyrazicie Państwo zgodę – w celach marketingowych polegających na promowaniu naszych usług drogą telefoniczną i mailową.

 

PRZESYŁANIE DANYCH - SSL

Wszystkie Państwa dane dotyczace płatności oraz abonamentu są  przesyłane bezpiecznym, szyfrowanym protokołem SSL.

Certyfikaty SSL są wydawane przez firmy autoryzujące, które sprawdzają wiarygodność serwisu. Klikając w ikonkę „thawte” zawsze można sprawdzić aktualność naszego certyfikatu.

 

PŁATNOŚCI E-PRZELEWEM

Szybki przelew (e-przelew) umożliwia natychmiastową płatność za abonament. trenerland.pl korzysta z systemu Dotpay, który umożliwia zintegrowanie w jednym miejscu wielu banków.

Po wybraniu opcji płatności „szybki przelew” i wybraniu banku następuje bezpośrednie połączenie z Państwa kontem bankowym. Wystarczy zalogować się do konta, a po zapłaceniu za rezerwacje następuje potwierdzenie płatności i powrót na stronę trenerland.pl.

 

NEWSLETTER

Newsletter umożliwia zaprenumerowanie bezpłatnego maila z ofertami, promocjami i nowościami. Subskrypcja odbywa się w dwóch etapach.

Pierwszym jest rejestracja maila na stronie www, drugim aktywacja, przez kliknięcie w linka, który wysyłamy na podanego maila. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania maili z ofertami przez kliknięcie w link umieszczony w na stronie oraz w każdym przesyłanym newsletterze.