Dlaczego warto wybrać właśnie Trenerland? Sprawdź co zyskasz wybierając naszą ofertę! Z naszą pomocą dotrzesz miesięcznie do tysięcy nowych odbiorców zainteresowanych pomocą profesjonalnego trenera!


Jeśli nie posiadasz własnej strony internetowej bądź nie ma ona wysokiej pozycji w Google – Trenerland.pl idzie z pomocą. W prosty sposób pozwoli Ci, być bardziej widocznym w Internecie. Nasz katalog jest pozycjonowany przez specjalistów, stąd prawdopodobieństwo odnalezienia Twojej wizytówki przez potencjalnych klientów będzie jeszcze większe.


DLACZEGO WARTO ZAREJESTROWAĆ SIĘ W TRENERLAND:

1. Wysoka pozycja serwisu w wyszukiwarce Google.

2. Wysoka pozycja każdej wizytówki w wyszukiwarce Google.

3. Trenerland ma ponad 10 000 odsłon miesięcznie.


4. Opis twojej wizytówki posiada wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.


5. Wizytówka na której można zamieścić materiały wideo, zdjęcia.


6. Każdy trener posiadający konto na trenerland.pl ma dostęp do nastepujących narzedzi:

  •   tworzenie vouchera oraz ulotki,
  •   wstępna ankieta o stanie zdrowia klienta,
  •   szablon do rozpisania diety oraz treningu.

 

7. Kwalifikacje potwierdzone (pakiet Platinum) znakiem wiarygodny trener.


8. Trenerland.pl jest dostępny dla wszystkich 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

 

Korzystając z serwisu Trenerland.pl szybko przekonasz się, że Twoimi usługami może być zainteresowanych spora liczba osób poszukujących profesjonalnych trenerów osobistych. Dzięki nam będziesz mógł dotrzeć do tysięcy odbiorców – niezależnie od tego, czy jesteś trenerem indywidualnym specjalizującym się w ćwiczeniach na siłowni, na świeżym powietrzu czy też instruktorem fitness. Wystarczy, że założysz konto w naszym serwisie, a zyskasz dostęp do narzędzi, które umożliwią Ci stworzenie profesjonalnej i jedynej w swoim rodzaju wizytówki, która wyróżni Cię na rynku trenerów!

Rejestrując się w Trenerland.pl możesz skutecznie kreować swój wizerunek jako wykwalifikowanego trenera i zdobywać renomę wśród coraz większej liczby potencjalnych klientów!