Trening trx w domowych warunkach


Już od dłuższego czasu marzysz o pięknej i wyrzeźbionej sylwetce? Jeśli tak, to najwyższy czas, abyś odkrył tajniki innowacyjnego treningu trx. Zwłaszcza, że dzięki niemu możesz wykonywać poszczególne ćwiczenia w domowych warunkach. Ta innowacyjna metoda treningu jest często także określana mianem „ćwiczeń w zawieszeniu”.

Trening trx staje się coraz bardziej popularny, głównie z tego względu, że z powodzeniem może zastąpić wizyty na siłowni. Polega on przede wszystkim na wykorzystywaniu obciążeń własnego ciała. Dzięki starannie dobranym ćwiczeniom oraz innowacyjnym sprzętom w formie regulowanych pasków, trenować można nawet na futrynie domowych drzwi!

Innowacyjny trening trx został opracowany przez amerykańskiego komandosa, Randy’ego Hetricka, który chciał pomóc żołnierzom przebywającym w trudnych warunkach i zwiększyć ich siłę fizyczną. W ten sposób została opracowana metoda ćwiczeń, która dzisiaj cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach na świecie.

Ty także możesz skorzystać z treningu trx, pobudzając do pracy mięśnie stabilizujące i wzmacniając wszystkie grupy mięśniowe ciała. Ponieważ ta metoda ćwiczeń jest dość wymagająca, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego trenera osobistego. Wykwalifikowany instruktor zaprezentuje Ci różne rodzaje treningów i pokaże, jak angażować poszczególne mięśnie do pracy.