Wyszukiwanie szczegółowe

usuń

do

tylko zweryfikowani trenerzy


Profesjonalni instruktorzy oraz trenerzy personalni

Nie ma znaczenia czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zadbać o swoją kondycję i masę mięśniową czy potrzebujesz motywacji do regularnych ćwiczeń.

Rozwiń

Nie istotne jest także czy pragniesz nauczyć się pływać, jeździć na nartach czy też przygotować się do maratonu. W każdej z tych sytuacji, jak i wielu innych, pomoc zapewnią Ci profesjonalni trenerzy personalni i instruktorzy, których oferty prezentuje nasza baza instruktorów i trenerów.

Aby odnaleźć odpowiedniego dla siebie eksperta, skorzystaj z dostępnej na niniejszej stronie wyszukiwarki. Wypełniając poszczególne rubryki określić możesz precyzyjnie, jakie wymagania powinien spełniać Twój trener indywidualny. Zaznaczając najbardziej interesujące Cię specjalizację, jak między innymi trening personalny, fitness, fizjoterapia bądź joga, znajdziesz profesjonalistę, który skutecznie pomoże Ci zrealizować sportowe ambicje.


Baza instruktorów i trenerów z całej Polski

Szukając eksperta, który poprowadzi Twój treningi indywidualny czy też nauczy Cię, jak należy zdrowo się odżywiać, określić możesz także region z którego trener personalny ma pochodzić oraz jego płeć. Wszystko to ma na celu zagwarantowanie usługi pod każdym względem spełniającej Twoje oczekiwania.

Każdy trener osobisty oraz instruktor fitness z naszej bazy do doświadczony i posiadający stosowne kwalifikacje ekspert. Wchodząc w opis każdego z ich można dokładnie zapoznać się z jego zawodową charakterystyką.

Nie trać zatem więcej czasu i jeszcze dziś zadbaj o swoje zdrowie, samopoczucie oraz sprawność! Znajdź instruktora, który opracuje dla Ciebie najlepszy trening osobisty i odkryj ukryte bądź zaniedbane sportowe umiejętności, jakie bez wątpienia posiadasz!

Zwiń

Wyniki wyszukiwania Wybierz swojego trenera!


Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Łukasz Mazur

Kraków

Specjalizacje:

Opis:

Jedyne Exstremalne zajęcia z Trenerem Personalnym w Krakowie   Były członek  Kadry ...


http://supertrener.org/ https://www.youtube.com/user/MMAKRAKOW/videos

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Remigiusz Szelongiewicz

Warszawa

Specjalizacje:

Opis:

 Początki mojej kariery związane były z pływaniem, którym wyczynowo zajmowałem się ...

http://www.szelongiewiczmma.pl/

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Maciej Bych

Oława

Specjalizacje:

Opis:

Absolwent wrocławskiego AWF o specjalności trener koszykówki. Już w okresie studió ...

http://www.maciejbych.pl https://plus.google.com/u/0/104566406234141370210/posts http://www.youtube.com/user/PersonalnyTrener

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Artur Zdzierżyński

Wrocław

Specjalizacje:

Opis:

Jestem młodym ambitnym Fizjoterapeutą który uwielbia pracę ze sportowacami, sportowcami ...

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Bartosz Wroński

Toruń

Specjalizacje:

Opis:

Trener Personalny, Instruktor rekreacji ruchowej – specjalność kulturystyka, ratownik WOPR. ...

http://www.trenerwronski.pl https://plus.google.com/u/0/+BartoszWro%C5%84ski/posts https://www.youtube.com/channel/UCKCVNhF4Suttqzg9O_k3Wow

strona główna | do góry