Dane trenera


Zdrowiej, lepiej, szybciej!

Galeria foto & video

Monika Stefaniak - galeria treneraMonika Stefaniak - galeria treneraMonika Stefaniak - galeria treneraMonika Stefaniak - galeria trenera

Obszar działania

Ocena:

Imię, nazwisko

Monika Stefaniak


wyślij wiadomość


Komórka

607-538-988


Data urodzenia

10.02.1976


Adres kontaktowy

Bukowska 102a/4
60-397 Poznań (woj. wielkopolskie)


Dane firmy

Arena Ruchu
Bukowska 102a/4
60-397 Poznań (woj. wielkopolskie)
NIP: 779-215-94-28
REGON: 301198390


Internet


Dyscypliny


Kwalifikacje

dr nauk o kulturze fizycznej, instruktor 3 specjalności


Doświadczenie

12 lat wykładowca akademicki na kierunkach: wychowanie fizyczne i fizjoterapia

7 lat instruktor Nordic Walking


Opis

Jestem doktorem nauk o kulturze fizycznej (doktorat w tematyce aktywności fizycznej obroniony w 2008 roku w poznańskiej AWF) i fizjoterapeutąz ponad 10 – letnim doświadczeniem w ćwiczeniach fizycznych z osobami w wieku od 8 - 92 lat.

Jestem instruktorem 3 specjalności, w tym Nordic Walking,  prowadzę też zajęcia o profilu fizjoterapeutycznym (także projekty unijne i zamawiane przez NFZ) oraz indywidualne treningi dla klientów u klienta w domu lub wspólnie ze mną w wybranym miejscu np. parku.

Preferujemy tzw. Lifestyle-Coaching, czyli działania zmierzające do przywrócenia równowagi między ciałem a duchem. Celem jest sprawne i zdrowe ciało, świetne samopoczucie, a także psychiczna stabilność i radość życia.

Dla kogo przeznaczone są indywidualne treningi z trenerem?

- dla Pań, które z różnych względów preferują trening w domowym zacisz
u

- dla Pań, które pragną ukształtować mięśniew naturalny sposób i chcą zachować kobiece kształty nie przypominając osiłka :) lub poprawić wyniki treningowe i osiągi n. na siłowni czy w bieganiu;

- dla Pań
z dużą masą ciała, po kontuzjach i urazach, które pragną wrócić do zdrowia i kondycji bez ryzyka powtórnego urazu

- osobom w starszym wieku, które chcą bezpiecznie i optymalne dla swojej sprawności fizycznej kształtować sprawność fizyczną utrzymując ciało i umysł jak najdłużej w maksymalnej do osiągnięcia jakości życia

- dla kobiet w ciąży pragnących utrzymać prawidłową dla swojego stanu masę ciała z zachowaniem warunków bezpieczeństwa mamy i dziecka (ciąża fizjologiczna)– ćwiczymy coś więcej niż tylko oddechy! W ciąży nie musisz tylko leżeć i pachnieć :)!

- dla kobiet po porodzie, które pragną wrócić do zgrabnej sylwetki, nadać sprężystości swojemu ciału (możliwe ćwiczenia z maluszkiem!)

-  dla mężczyzn w celu osiagnięcia wysokiej sprawnosci fizycznej - specjalizacja CrossFit!! Zajęcia z TRX, ciężarami, wydolnościowe, trening funkcjonalny, przygotowujące do startów biegowych. Ćwicze ...

Komentarze i oceny Liczba ocen i komentarzy: 1   ▪ dodaj komentarz


Teresa Pietrala

Dodano: 2015-01-05 23:03:31

Motywująca, fachowa, wspierająca, ale nigdy nie zwalniająca z odpowiedzialności za własną aktywność. Dzięki niej zmienia się nie tylko ciało, ale i psychika. Godna zaufania i polecenia na 100%.