Dane trenera


Nie mówię,że będzie łatwo, Mówię że będzie warto.

Galeria foto & video

Aleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria treneraAleksandra Bulda - galeria trenera

Obszar działania

Ocena:

Imię, nazwisko

Aleksandra Bulda


wyślij wiadomość


Komórka

511-239-770


Data urodzenia

12.03.1992


Adres kontaktowy

Jana Pawała II 80
31-571 Kraków (woj. małopolskie)


Internet


Dyscypliny


Kwalifikacje

Absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia (licencjat),trener personalny, instruktorem kulturystyki i specjalista do spraw żywienia.


Opis

Witam,
jeżeli szukasz trenera który będzie łączył wiedzę teoretyczną z praktyka i doświadczeniem oraz oczekujesz kompleksowego podejścia do klienta to tarfiłeś na dobra stronę!

Ze sportem jestem związane od 13 roku życia, początkowo trenowałam biegi długodystansowe, następnie zajęłam się sportami sylwetkowymi i w 2015 roku zaliczyłam swój debiut w zawodach bikini fitness. Sport to moja praca i PASJA, serdecznie zapraszam do współpracy! Nie obiecuję, że będzie łatwo ale z pewnością będzie warto!


Kim jestem ?

- TRENEREM PERSONALNYM – trening siłowy i kształtowanie sylwetki

- FIZJOTERAPEUTĄ – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie

-SPECJALISTA DO SPRAW ŻYWIENIA- dietetyka i suplementacja I-IV

- ZAWODNICZKĄ SPORTÓW SYLWETKOWYCH – finalistka Uniwersyteckich Mistrzostw Polski Bikini fitness do 163cm


Co robię?

- Specjalizuję się w treningu sylwetkowym, biegowym, oraz zdrowotnym

- Rozpisuję diety, plany treningowe

- Uczę prawidłowej techniki ćwiczeń

- Doradzam w zakresie diety i żywienia

- Prowadzę treningi personalne

 

Zapraszam do poznania mnie:

https://www.facebook.com/aleksandrabulda92/

https://www.trenerland.pl/trener/340/aleksandra-bulda

https://www.instagram.com/olabulda/

Komentarze i oceny Liczba ocen i komentarzy: 5   ▪ pokaż wszystkie   ▪ dodaj komentarz


Katarzyna Surma

Dodano: 2017-08-17 12:55:21

Z czystym sumieniem mogę polecić treningi z Olą. Ola bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, widać, że ma duże doświadczenie i wiedzę, którą cały czas poszerza. Można się do niej zwrócić z każdym pytaniem i wątpliwością. Ola opiekuje się swoimi klientami w sposób kompleksowy, układa nie tylko plan treningu dostosowany do potrzeb i wymagań klienta, ale również odpowiednią dietę (a raczej - zaszczepia odpowiednie nawyki żywieniowe ^^). Dodatkowo, Ola świadczy usługi z fizjoterapii co jest zdecydowanym atutem! Poza tym, Ola ma duże poczucie humoru i mnóstwo energii, co sprawia, że nawet mordercze treningi z taką trenerką są przyjemnością :)

Katarzyna Surma

Dodano: 2017-08-12 19:21:14

Użytkownik nie zostawił swojego komentarza

Łukasz Zięć

Dodano: 2017-08-03 19:32:29

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od ułożenia diety mającej na celu wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych oraz do przybrania większej masy mięśniowej w połączeniu z treningami siłowymi kosztem zrzucenia tkanki tłuszczowej. Dodatkowo mogę liczyć na pomoc z zakresu fizjoterapii, gdyż jestem osobą, która dużo pracuje przy komputerze i zmaga się z problemami kręgosłupa. Jestem bardzo zadowolony z diety jak i samych ćwiczeń, a trenujemy jedynie raz w tygodniu i efekty po kilku tygodniach są bardzo widoczne i odczuwalne.

Atmosfera podczas treningu jest bardzo przyjazna. Zawsze przed wykonaniem nowych ćwiczeń pokazuje w jaki sposób powinno wyglądać prawidłowe jego wykonanie oraz przez cały późniejszy czas czuwa nad poprawnym ich wykonywaniem. Bardzo dobrze motywuje podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń przez co trening jest dużo bardziej efektywny. Trening jest idealnie dopasowany do moich potrzeb jak i możliwości.

Ola posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, doskonale zna się na swojej pracy!

Serdecznie polecam!

Piotr Oramus

Dodano: 2017-08-01 22:09:44

Polecam Olę, bardzo profesjonalnie podchodzi do prowadzonych treningów, zawsze mając w głowie plan (również awaryjny na wypadek braku miejsca do treningu spowodowanego np dużą ilością ludzi na siłowni). Posiada sporą wiedzę - potrafi dostosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb, jak w moim przypadku przebytych problemów z kręgosłupem. Do tego dochodzi dieta, którą zawsze można dogadać w taki sposób, że oboje jesteśmy zadowoleni. Mimo, że nie jest łatwo to treningi z nią to czysta przyjemność i nigdy nie mogę się doczekać następnego!

Ania Kolawa

Dodano: 2017-08-01 20:27:09

Bardzo polecam współpracę z Olą! Treningi przebiegają w świetnej atmosferze, ćwiczenia dobierane są zawsze precyzyjnie do potrzeb i możliwości podopiecznego, a zakwasy na drugi dzień gwarantowane :) Ola jest profesjonalistką, doskonale zna się na swojej pracy, poprowadzi każdego, zarówno chcącego zgubić parę nadprogramowych kilogramów, jak i kobietę w ciąży (ćwiczyłyśmy razem do 6 miesiąca, miałam specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń). Gorąco polecam!