Dane trenera


dieta jest wyzwaniem - nie karą!

Galeria foto & video

Joanna Biała - galeria trenera

Obszar działania

Ocena:

Imię, nazwisko

Joanna Biała


wyślij wiadomość


Komórka

722-252-742


Data urodzenia

07.05.1990


Adres kontaktowy

01-002 Warszawa (woj. mazowieckie)


Dane firmy

Joanna Biała - Usługi Dietetyczne "dietetyczka.info"
Zielonogórska 54
68-113 Brzeźnica (woj. lubuskie)
NIP: 924-186-89-63
REGON: 081125626


Internet


Dyscypliny


Kwalifikacje

Magister Dietetyki

Practitioner Coach Diploma NMC, IIC&M


Doświadczenie

Praktyczne doświadczenie uzyskiwałam we wrocławskich szpitalach i poradniach dietetycznych, a także prowadząc zajęcia edukacyjne z uczniami licznych szkół: podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Uczestniczę w programach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Dietetyki.

Od 01.05.2013 r. prowadzę własną działalność gospodarczą – „dietetyczka.info”, którą z powodzeniem rozwijam do dziś : ) Oprócz pracy z pacjentami, prowadzę mnóstwo szkoleń oraz warsztatów.


Opis

Joanna Biała – jestem dietetykiem oraz coachem. Swoje pierwsze kroki związane z dietetyką stawiałam na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Następnie ukończyłam uzupełniające studia magisterskie Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z racji tego, że odchudzanie powinno się zacząć od głowy - zmiana nawyków, definiowanie i radzenie sobie z przekonaniami etc. - uzupełniłam swoje studia dietetyczne dyplomowanym kursem w jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół coachingu na świecie - Noble Manhattan Coaching (NMC), otrzymując dyplom i certyfikację International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M).

Komentarze i oceny Liczba ocen i komentarzy: 0   ▪ dodaj komentarz