Dane trenera


Coaching jest ja podlewanie rośliny, która rośnie, rozkwita i rodzi owoce.

Obszar działania

Ocena:

Imię, nazwisko

Małgorzata Filipowicz


wyślij wiadomość


Komórka

888-271-396


Data urodzenia

04.04.1965


Adres kontaktowy

03-984 Warszawa (woj. mazowieckie)


Internet


Dyscypliny


Kwalifikacje

Ukończyłam Podyplomowe Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Kurs Trenerów I Stopnia w Fundacji 11 Muz, co daje mi pełne kwalifikacje w prowadzeniu coachingu i szkoleń. Jestem także certyfikowanym Doradcą dietetycznym. Edukację z dziedziny doradztwa dietetycznego pobierałam w Poradni Dietetycznie Poprawni. Układam programy dietetyczne i edukacyjne dla osób zdrowych, chorych, kobiet w ciąży i karmiących oraz osób, które chcą się odchudzić.


Doświadczenie

Mam 30 letnie doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi i grupami oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy coachingowej. Sama realizuję swoje marzenia i buduję ścieżkę rozwoju osobistego, więc wiem, jak to jest dążyć do celu. Mam też własne doświadczenie w dbaniu o sylwetkę i stosowaniu diety.


Opis

Jestem coachem życia osobistego i kariery, a także doradcą dietetycznym. Pomagam osobom, które chcą zrealizować życiową pasję lub marzenie, mieć dobre relacje z otoczeniem i szczęśliwe życie. Pomagam też w ustaleniu odpowiedniej diety dla osób zdrowych, chorych i takich, które chcą się odchudzić. Sama realizuję konsekwentnie swoje marzenia i wiem jak to jest być spełnionym w życiu i zdrowym na ciele i duszy. Szukasz swojej życiowej drogi, pasji, radości? Zapraszam!

Komentarze i oceny Liczba ocen i komentarzy: 0   ▪ dodaj komentarz