Dane trenera


no excuses

Galeria foto & video

Katarzyna Kurowska - galeria treneraKatarzyna Kurowska - galeria treneraKatarzyna Kurowska - galeria treneraKatarzyna Kurowska - galeria trenera

Obszar działania

Ocena:

Imię, nazwisko

Katarzyna Kurowska


wyślij wiadomość


Telefon / Komórka

(66) 531-90-03 / 665-319-003


Data urodzenia

01.09.1991


Adres kontaktowy

Bacciarallego 36/8
51-649 Wrocław (woj. dolnośląskie)


Internet


Dyscypliny


Kwalifikacje

Posiadam tytuł Trenera Personalnego . Szkolenia które odbyłam : dietetyka, zdrowy kręgosłup, streaching, trening funkcjonalny, przybory w treningu personalnym, warsztaty z żywienia i suplementacji. Posiadam również tytuł licencjata fizjoterapii AWF Wrocław oraz dalej rozwijam się w tym kierunku na studiach magisterskich.


Doświadczenie

Jako trner mam duże doświadczenie. Współpracowałam z wieloma osobami , zarówno kobietami jak i mężczyznami. Aktualnie przygotowuję przyszłych maratończyków do Orlen Warsaw Marathon. Dodatkowo sama cdziennie pokonuję swoje bariery trenując crossfit.


Opis

Witam ! Mam na imię Kasia i jestem trenerką personalna, licencjonowaną fizjoterapeutką oraz byłą zawodniczką  wyczynowo uprawiającą lekkoatletką z 9 letnim stażem treningowym. Sport od zawsze był moją pasją. Jako nastolatka zdobyłam żółty pas w karate kyokushin, jednak to miłość do biegania spowodowała że musiałąm porzucić ten sport. Po kontuzji, moją nową pasją stał się Crossfit. Jestem ekspertką od wymagających treningów które przynoszą efekty nie tylko jeśli chodzi o zgubienie zbędnych kilogramów ale również kształtowanie swojego ciała. Jestem również doradzcą żywieniowym. Potrafię zaplanować dietę tak aby ciężkie treningi przynosiły owocne rezultaty .Zawszę angażuję się na 100% we wszystko co robię. Możesz oczekiwać ode mnie dużego wsparcia co jest ważne w czasie walki z swoim ciałem oraz duszą. Jesli chcesz zmienić swoje życie zgłoś się do mnie :)

Komentarze i oceny Liczba ocen i komentarzy: 2   ▪ dodaj komentarz


Anna Tylicka

Dodano: 2015-01-25 15:22:10

Moim największym problemem było nadmierne gromadzenie się wody w organizmie- przez co poczucie ociężałości, wyższa masa ciała. Dzięki poradom Kasi- dieta, regularne posiłki i ćwiczenia- moja waga spadła, a ja poczułam się lekka jak motyl :-) Polecam!

Ania Matławska

Dodano: 2015-01-25 12:00:16

Z Kasią przygodę zaczęłam 2 miesiące temu jako osoba lubiąca sport ale nieuprawiająca go. Ciągle twierdziłam, że nie mam czasu, żeby chodzić na siłownie gdzie masa ludzi ćwiczy, wszyscy się patrzą, brak miejsc na sprzętach itp. Jedyne co uważałam, że robię poprawnie to że jem 4 posiłki (2 małe i 2 duże co się później okazało, że jest błędne). Po wielu próbach odchudzania się na "własną rękę" stwierdziłam, że coś robię źle bo waga stoi w miejscu. Wtedy zgłosiłam się do Kasia (moja koleżanka współpracowała z Kasią wcześniej i widziałam co z nią zrobiła :D). Na początku zakładałam tylko miesiąc współpracy ale po 3 tygodniach gdy waga spadła o 3 kg i to bez głodzenia się i z terningami w domu (zero siłowni i tych okropnych maszyn co dla mnie też oznaczało zaoszczędzenie dużo czasu) powiedziałam, że chce więcej :D i tak się zaczął kolejny miesiąc, który przyniósł kolejne kg w dół. Po tych 2 miesiącach - 7 kg w dół, w obwodach dużo cm w dół plus przygotowuje się do maratonu w kwietniu :D Kasia zaraziła mnie miłością do sportu a najbardziej do biegania :)))) Kasia ma wszystkie cechy idealnego trenera personalnego : jest bardzo pozytywna osobą, ma duże pokłady energii, które przekazuje podopiecznym, nawet jak ma się gorszy dzień to Kasia szybko na treningu to zmienia, kontakt z nią jest 24 h/7 dni w tygodniu (mogę do niej pisać kiedy tego potrzebuje i od razu mam od niej odpowiedź) a co najważniejsze nauczyła mnie zdrowo i mądrze jeść plus pokazała jak ćwiczyć w domu bez chodzenia na siłownie, na którą traci się dużo czasu i kasy. Mogę śmiało i z cała odpowiedzialnością polecić Kasię jako trenera personalnego :) Pomimo młodego wieku ma ogromną wiedze. POLECAM!!!!!!