Dane trenera


Twoje marzenie to nasz wspólny cel !

Galeria foto & video

Łukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria treneraŁukasz Mazur - galeria trenera

Obszar działania

Ocena:

Imię, nazwisko

Łukasz Mazur


wyślij wiadomość


Komórka

796-321-222


Data urodzenia

08.09.1979


Adres kontaktowy

Tuchowska 113
30-698 Kraków (woj. małopolskie)


Internet


Dyscypliny


Kwalifikacje

Wykładowca oraz instruktor  w Polskiej Federacji Sportu Powszechnego 

Kwalifikacje:

-  Instruktor  kulturystyki 

-  Instruktor  samoobrony

-  Instruktor  pływania

-  Personal Trainer – dyplom Osobistego Doradcy Treningowego

-  Instruktor Narciarstwa

-  Trener Klasy Mistrzowskiej w Judo

-  Ratownik Wodny


Doświadczenie

Współpracowałem z najlepszymi sportowcami m.in.

 1. Paweł Nastula
 2. Tomasz Drwal
 3. Rober Jocz
 4. Jan Błachowicz
 5. Mariusz Wach
 6. Michał Kita
 7. Dean Lister
 8. Radosław Wiśniewski
 9. Krzysztof Wojdan
 10. Mariusz Cieslinski

 Jako trener wyszkoliłem między innymi:

 • Mistrzów Polski w Judo
 • Medalistów Pucharu Polski w Judo
 • Medalistów Mistrzostw Polski w brazylijskim Ju – Jitsu
 • Medalistów Polski w Grapplingu

  W liczbach:

Ponad  1000 dzieci trenowało pod moim okiem

Ponad  500 wytrenowanej młodzieży

Ponad  100 wytrenowanych osób  dorosłych


Opis

Jedyne Exstremalne zajęcia z Trenerem Personalnym w Krakowie

  Były członek  Kadry Narodowej w JUDO , doświadczony zawodnik, Mistrz Małopolski, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, medalista  Mistrzostw  Polski.    Uczestnik maratonów, półmaratonów, biegów na  10 km.                                                                                                   

 

Prowadzę treningi zarówno z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi jak i z osobami w wieku emerytalnym, na siłowni, w salach fitnessu, jak i na świeżym powietrzu, wszystko w zależności od potrzeb klienta.

 Treningi ze mną to nie tylko 1h wysiłek fizyczny ale także coaching zarówno treningowy, żywieniowy jak i mentalny. Osoby z którymi ćwiczę lub też ćwiczyłem wiedzą, że współpraca ze mną to nie tylko ciężki, efektywny trening ale również przyjemność i wspólne osiąganie celów.

Dodatkowo:

Nauka techniki danych sportów walki w tym - "tarcza" z trenerem, nauka pracy na przyrządach bokserskich, ćwiczenia w parach z trenerem lub partnerem treningowym, dla chętnych sparringi;

indywidualne zajęcia z instruktorem w terenie (także wspólne biegi),

zajęcia na pływalni ( nauka pływania).

Posiadam wejście na wszystkie siłownie w Kraju

Istnieje możliwość otrzymania faktury na wszystkie treningi ze mną.

Zapraszam Łukasz Mazur

 

Komentarze i oceny Liczba ocen i komentarzy: 9   ▪ pokaż wszystkie   ▪ dodaj komentarz


Justyna

Dodano: 2018-02-08 17:08:20

Rewelacyjny trener, który z cierpliwością mistrza Zen podchodzi do podopiecznych.

Michał wnęk

Dodano: 2017-09-07 22:38:51

To wystawie tu prywatnie po półtora roku znajomosci - Łukasz Mazur jak dla mnie osobiście mistrz nie tylko jako trener ale przede wszystkim jako człowiek, trener na siłowni, przyjaciel służący dobra rada i wsparciem zawsze poza nia, umiacy wesprzeć dobrym słowem w momentach gdy jest złe oraz dać wycisk w momentach szczytowej formy. Człowiek który jako nieliczny wkłada całe serce w to co robi a nie patrzy na portfel i zysk, co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Dzięki Łukasz dzięki Tobie udało mi się przeskoczyć góry pozdrawiam

Paweł Kiliński

Dodano: 2015-02-03 09:32:08

Chciałbym zarekomendować Łukasza, jako kompetentnego i profesjonalnego Trenera Osobistego. Mam przyjemność ćwiczyć pod jego kierunkiem od pół roku i jeszcze nigdy nie byłam w tak dobrej formie. Czuję, się młodziej, to dzięki niemu zyskałem pewność, że potrafię wykonać ćwiczenia, które zdawało mi się, leżą poza granicami moich możliwości.
Treningi z Łukaszem to racjonalny program dostosowany do oczekiwań i aktualnej kondycji osoby ćwiczącej, treningi są dostosowane do moich umiejętności. 3 kg w dół w 1 miesiącu ćwiczeń.
Profesjonalnie z pasją - POLECAM !!!!

Paulina

Dodano: 2015-01-01 22:25:51

Wysokiej klasy specjalista !!! Pełen pasji do sporu, bardzo się angażuje w osiągnięcie celu i ma ciekawe pomysły aby zmotywować do ćwiczeń.

Paulina Gąsiorowska

Dodano: 2014-12-30 22:35:42

Witam, u Pana Łukasza Mazura trenują moje dzieci. Pod koniec jednego z treningów podeszliśmy z mężem do Trenera Łukasza i zapytaliśmy czy mógłby pomóc nam w treningu indywidualnym. Wszystko zaczęło się roku temu, współpraca trwa do dzisiaj z ogromnym zadowoleniem. Pełny profesjonalizm, wielkie poświęcenie i ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Treningi nie tylko na siłowni ale również na świeżym powietrzu oraz w basenie. Uważam osobiście, to jedyny trener odbiegający od norm jakie obecnie są preferowane czyli tylko w klubie fitness. Potrafi zaskakiwać swoją formą treningów :) Szczerze polecam to Profesjonalista !!!

Piotr Dębski

Dodano: 2014-12-18 22:17:44

Nawet jak masz swoje 4 litery przyrośnięte już do fotela i zamiast nóg 4 koła , to naprawdę warto zawierzyć Łukaszowi. Gwarantuję że wie jak zmotywować i potrafi dobrać program treningu do indywidualnych potrzeb. Już po paru tygodniach są efekty. Ja trenuje od lipca i czuję ogromną poprawę zdrowia i samopoczucia, jestem sprawniejszy i lepiej się czuje we własnym ciele. Namówiłem też znajomych na te rewelacyjne treningi. Atmosfera, klimat oraz sposób podejścia do osoby powoduje, że nie chce się wymyślać powodów by odłożyć trening. Bardzo dziękuję, że mi nie odpuszczasz.

Mariusz

Dodano: 2014-11-19 21:44:59

Witam. Trenowałem z Łukaszem sześć miesięcy bardzo dużo się nauczyłem, zyskałem dużą wiedzę na temat profesjonalnego treningu.sie wielu ciekawych rzeczy. Odpowiadało mi jego hardkorowe podejście do mojej osoby. Twarde słowa bez owijania w bawełnę, czasami czekałem aż trening się skończy :) Na treningu jest dużo aspektów mobilizujących psychikę. Te wyjątkowe i można powiedzieć "mordercze" treningi pokazały, jak bardzo wyspecjalizowaną osoba jest Łukasz. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam i polecam

Grzesiek

Dodano: 2014-11-15 20:21:16

Trening dopasowany do moich oczekiwań, odpowiednia dieta ułożona przez Łukasza pomogły pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Z całą odpowiedzialnością polecam trenera Łukasz osobom, które szukają profesjonalnego trenera oraz chcą osiągnąć konkretne cele – zrzucić wagę lub zbudować tkankę mięśniową.

Filip

Dodano: 2014-11-15 19:30:56

Łukasz Mazur to doświadczony trener personalny, który w swoim podejściu do klienta wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem,solidnością, wytrwałością oraz cierpliwością. Współpracując z nim to przede wszystkim przyjemność i widać ogromny profesjonalizm. Na wspólnych zajęciach ustaliliśmy wspólnie najbardziej odpowiednią i zbilansowaną dietę dla mojego organizmu. Indywidualnie dobiera program ćwiczeń dostosowując wszystko do moich możliwości i oczywiście wyznaczonego celu, jaki chce się osiągnąć, dzięki temu efekty rzeczywiście są znakomite. Dzięki takiemu trenerowi każdy może wyrzeźbić swoje ciało w estetyczny sposób, bez nadmiernego powiększania tkanki tłuszczowej, a to jest przecież bardzo ważne. Jest on doskonałym doradcą w zakresie dietetyki i posiada ogromną wiedzę dotyczącą suplementów diety, więc można rzeczywiście na nim polegać i śmiało oddać się w jego ręce.