Szkolenia Imprezy, warsztaty i inne!


Chcesz zostać trenerem personalnym? Zapisz się na kurs!

Poszukujesz informacji o kursach oraz szkoleniach dla trenerów personalnych? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Poniżej prezentujemy aktualne warsztaty i zajęcia, które są przeznaczone dla osób pragnących pracować w zawodzie instruktora osobistego oraz dla trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Z roku na rok organizowanych jest coraz więcej różnego rodzaju szkoleń dla trenerów. Możemy wybrać na przykład weekendowy kurs trenera personalnego, w trakcie którego zdobędziemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Takie szkolenia odbywają się dla trenerów z różnych dziedzin (między innymi kulturystyki, fitnessu, judo, piłki nożnej, narciarstwa, snowboardu). Warto dodać, że kurs trenera personalnego często obejmuje nie tylko przedstawienie idei ćwiczeń z instruktorem osobistym, ale także zagadnienia z zakresu fizjologii treningu, anatomii człowieka czy głównych zasad odżywiania.

Każdy kurs trenera personalnego odbywa się z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. Po takim szkoleniu, trenerzy zdobywają odpowiednie przygotowanie do przeprowadzania treningów na najwyższym poziomie.


Kulturystyka, Fitness, Judo, Zapasy, Piłka nożna, Narciarstwo, Snowboard

Kulturystyka, Fitness, Judo, Zapasy, Piłka nożna, Narciarstwo, Snowboard


Organizator: Polska Akademia Sportu
Termin: maj – grudzień 2014

strona główna | do góry

Firmy Adresy firm szkoleniowych

Profi Fitness School

ul. Narutowicza 1/7,
70-231 Szczecin
http://www.profi-fitness.com.pl/
biuro@profi-fitness.com.pl