Wyszukiwanie szczegółowe

usuń

do

tylko zweryfikowani trenerzy


Potrzebujesz indywidualnego wsparcia w realizacji swoich ambicji sportowych?

Zapewni Ci je trener personalny! Łódź to miasto, w którym uzyskasz pomoc ze strony wielu specjalistów. Sprawdź naszą bazę trenerów – zapraszamy. Trener indywidualny czy instruktor fitness jest teraz na wyciągnięcie ręki!

Rozwiń

Wysiłek fizyczny to nieodłączna część każdego treningu sportowego. W zależności od rodzaju dyscypliny, niekiedy może on być bardzo intensywny. Wtedy pojawia się zmęczenie, ból, które w konsekwencji mogą prowadzić do utraty chęci kontynuowania ćwiczeń. Uzyskanie dobrej kondycji, wyrobienie masy mięśniowej, czy też schudnięcie wymaga poświęcenia. Rekompensatą będzie jednak doskonała forma, lepsze samopoczucie oraz odzyskanie energii. W realizacji tych celów pomoże Ci trener osobisty!

Obawiasz się, że w trakcie treningów lub ćwiczeń fitness nie wystarczy Ci motywacji do dalszych działań? Samodyscyplina nie jest Twoją mocną stroną? Skorzystaj z pomocy doświadczonego i wykwalifikowanego fachowca, który doskonale zadba o to, aby podjęte przez Ciebie poczynania w kierunku prowadzenia aktywnego trybu życia nie zostały przerwane. Twój osobisty trener pomoże Ci zrealizować obrany przez Ciebie cel. Być może chcesz zrzucić zbędne kilogramy lub nabrać masy mięśniowej, rozpocząć ćwiczenia fitness albo pragniesz zabrać się za jogging i wziąć udział w maratonie. Twoje zainteresowania mogą być różnorodne. W naszej bazie odnajdziesz trenerów personalnych i osobistych z miasta Łódź, którzy specjalizują się w wielu formach aktywności sportowej.

Jeśli miejscem docelowym Twoich treningów, które poprowadzi doświadczony i wykwalifikowany trener indywidualny czy personalny ma być Łódź, serdecznie zapraszamy do przejrzenia dostępnej na naszej stronie bazy instruktorów fitness i trenerów personalnych. Klikając w poszczególny profil wybranego przez siebie instruktora, uzyskasz informacje dotyczące jego specjalności oraz kwalifikacji. Skontaktuj się z nim, umów na spotkanie i przedstaw swoje oczekiwania. Nawiąż współpracę, która pozwoli Ci zrealizować wytyczone cele. Z pomocą osobistego trenera lub instruktora, na rezultaty Twoich ćwiczeń z pewnością nie będzie trzeba długo czekać. Uzyskasz je o wiele szybciej niż w przypadku, gdybyś prowadził trening na własną rękę. Grunt to dobra motywacja i ciągłe dążenie do celu. Trener osobisty zadba o to, aby te dwie kwestie były maksymalnie ujęte w harmonogramie Twoich ćwiczeń prowadzonych w mieście Łódź.

Wybierz indywidualnego trenera na miarę swoich oczekiwań – gorąco zachęcamy!

Zwiń

Wyniki wyszukiwania Wybierz swojego trenera!


Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Andrzej Banach

Łódź

Specjalizacje:

Opis:

Jestem dyplomowanym trenerem osobistym. ze sportem związany od najmłodszych lat, zawodnik łó ...

http://andrzej-banach.pl

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Michał Workowski

Łódź

Specjalizacje:

Opis:

Zapraszam na treningi personalne oraz konsultacje online do mnie. Zajmuję się układaniem planó ...

http://plus.google.com/u/0/113280372689468328726/posts http://www.youtube.com/channel/UCbsriqS1Fdz_JgKH7UPQQOA

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Jakub Żurek

Łódź

Specjalizacje:

Opis:

Jeśli myślisz, że zostałeś pokonany, to pokonanym się stajesz. Jeśli myślisz jednak, że tak nie

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Jarosław Bączyk

Łódź

Specjalizacje:

Opis:

Witaj, nazywam się Jarek Bączyk i jestem tutaj po to, aby zarazić Cię pasją, jaką jest sport. ...

http://www.personalwolf.pl https://plus.google.com/u/0/+JarosławBączyk/posts

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Magdalena Woźniak

Łódź

Specjalizacje:

Opis:

Cześć !! Jeżeli szukasz trenera, który łączy wiedzę teoretyczną z praktyką oraz ...

strona główna | do góry