Wyszukiwanie szczegółowe

usuń

do

tylko zweryfikowani trenerzy


Zadbaj o swoją sylwetkę i zdrowie!

Pomoże Ci w tym doświadczony specjalista – trener personalny lub instruktor fitness. Gdańsk, Gdynia, Sopot – poznaj oferty trenerów indywidualnych z Trójmiasta i wybierz najlepszego!

Rozwiń

Planujesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Chcesz zadbać o swoją masę mięśniową? Nie wiesz jak zacząć ćwiczyć fitness w Gdańsku? Skorzystaj z pomocy profesjonalisty, który jako Twój osobisty trener, ułoży dla Ciebie indywidualny program ćwiczeń, podpowie w kwestii prawidłowego odżywiania oraz zadba, aby na efekty treningów nie trzeba było długo czekać.

Ambitny i doświadczony trener personalny skutecznie zmobilizuje Cię do tego, aby nie rezygnować z podjętego wysiłku fizycznego ku wymarzonej sylwetce. Być może brak Ci samodyscypliny i nie trenujesz regularnie. Jeśli uczęszczając na zajęcia fitness, korzystając z siłowni, uprawiając jogging lub czynnie realizując każdą inną formę aktywności sportowej, dostrzegasz, że efekty podjętych działań na drodze do uzyskania lepszego samopoczucia, wzmocnienia masy mięśniowej i zrzucenia kilku kilogramów nie zadowalają Cię w pełni, być może problem tkwi w złym doborze technik treningowych. Wówczas, pomoc profesjonalisty okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Osobą, która udzieli Ci niezbędnego wsparcia w określeniu stosownych ćwiczeń – zgodnych z Twoimi predyspozycjami – będzie trener indywidualny. Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta obfitujące w dziesiątki klubów sportowych, w których masz możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń. Treningi pod okiem specjalisty, takiego jak trener osobisty czy instruktor fitness będą doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które pragną szybko dostrzec ich efekty. Trening na własną rękę może niekiedy przynieść więcej szkody niż pożytku. Nieprawidłowy dobór metod ćwiczeń i ich wdrożenie w rytm codziennej aktywności sportowej często jest przyczyną naderwania mięśni lub uszkodzenia stawów. Zwłaszcza, gdy przeliczymy nasze możliwości i niepotrzebnie będziemy forsować się w trakcie sesji treningowych. Dobry instruktor czy trener personalny nie dopuści do takiej sytuacji. Jeśli podejmiesz się realizacji spersonalizowanego programu ćwiczeń, Twój trening osobisty stanie się prawdziwą przyjemnością.

Przejrzyj bazę instruktorów oraz trenerów personalnych i wyszukaj wśród zamieszczonych ofert tę, która najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Sprawdź propozycje dla Trójmiasta – trener osobisty z Gdańska, Sopotu lub Gdyni – nawiąż współpracę z wybranym ekspertem i ćwicz pod okiem prawdziwego specjalisty.

Zwiń

Wyniki wyszukiwania Wybierz swojego trenera!


Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Piotr Pełka

Gdańsk

Specjalizacje:

Opis:

Chcesz stracić zbędne kilogramy?Chcesz zwiększyć swoją masę mięśniową? A może jesteś ...

http://efortis.pl

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Rafał Białowąs

Gdańsk

Specjalizacje:

Opis:

Nowoczesna i skuteczna samoobrona i system walki dla wszystkich. Poczuj się pewniej,zyskaj lepszą ...

http://www.kravka.com

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Mateusz Ratusznik

Gdańsk

Specjalizacje:

Opis:

Witam, Nazywam się Mateusz Ratusznik, jestem Trenerem Personalnym oraz jako jedna z nielicznych ...

http://www.youtube.com/user/MatiQ09

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Dawid Słabęcki

Gdynia

Specjalizacje:

Kliknij aby powiększyć

Ocena:

Maria Kilian

Gdynia

Specjalizacje:

Opis:

Fitness był w moim życiu od zawsze. Moja wielka pasja, zamiłowanie do zdrowego i aktywnego trybu ...

http://alwaysfit.pl https://plus.google.com/u/0/107772013767049534711/posts

 

Ocena:

Piotr Okręglicki

Rumia

Specjalizacje:

Opis:

Witam serdecznie wszystkich którzy już są, lub chcą być FIT!  Zajmuję się sportem już

strona główna | do góry