Artykuły Wybierz kategorię:   ▪ Dieta   ▪ Suplementacja   ▪ Trening   ▪ Uroda


Jak dbać o cerę zimą?

Jak dbać o cerę zimą?

2014-12-22 22:19:00

Przed każdą cerą, zima stawia poważne wyzwania. Zimową aurę szczególnie źle znoszą osoby o cerze suchej, nieco łatwiej osoby o cerze tłustej i mieszanej. Problemem są nie tylko warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz, ale i domowy mikroklimat – powietrze wysuszone przez grzejniki. Nawet sporty zimowe nie narażają skóry na takie ekstrema jak mikroklimat pomieszczeń ogrzewanych przez grzejniki.

Woda zdrowia i urody doda!

Woda zdrowia i urody doda!

2014-11-10 20:36:00

Woda gasi pragnienie. Poi inaczej, niż słodkie napoje i soki. Wiesz dlaczego? Ponieważ to niezbędny składnik do funkcjonowania Twojego organizmu - opóźnia starzenie, leczy i dodaje urody. Składamy się z wody w 70%. Więc, kiedy chce się Tobie pić oznacza to, że poziom tego składnika spadł i trzeba go uzupełnić.

Naukowa metoda na szpecące blizny

Naukowa metoda na szpecące blizny

2014-09-23 17:39:00

Wielu z nas posiada blizny. Ich źródło pochodzenia bywa różne - zabiegi, poparzenia, pamiątki z dzieciństwa. Niektóre z nich są możliwe do ukrycia, inne są za wierzchu i bywa, że szpecą. A niekiedy nawet bolą. Mediolańscy naukowcy jednak znaleźli na nie sposób.

Co niszczy szkliwo zębów?

Co niszczy szkliwo zębów?

2014-08-11 20:30:00

Ścieranie szkliwa to jeden z najczęściej występujących problemów stomatologicznych, obok ubytków przebarwień i nadwrażliwości zębów. Aby długo cieszyć się zdrowym uśmiechem, zwróć uwagę jakie czynniki przyśpieszają niszczenie szkliwa

Jak się opalić?

Jak się opalić?

2014-06-21 17:44:00

Ciepłe dni przed nami, weekendy, pierwsze dni lata. To momenty, w których kiedy tylko słońce pojawi się na horyzoncie, wybieramy czas spędzany w plenerze. Najważniejsza jest dobra organizacja grilla czy wypadu nad jezioro, albo chociażby dzień spędzony w parku przy frisbee. Po kilku dniach ostrego słońca i miło spędzonego czasu odkrywamy, że spaliliśmy się na tak zwanego "raczka”. Jak dalej wygląda ten scenariusz?

strona główna | do góry

Trenerzy Twój trener osobisty!

więcej trenerów