Artykuły Wybierz kategorię:   ▪ Dieta   ▪ Suplementacja   ▪ Trening   ▪ Uroda


Wytrzymałe maty do domowej siłowni

Wytrzymałe maty do domowej siłowni

2019-12-11 20:55:00

Gdy chcesz stworzyć domowe dojo, zastanów się przede wszystkim nad rozmiarem miejsca, w którym położysz matę. To ważne, zwłaszcza jeśli ćwiczysz sztuki walki, w której stosowane są rzuty oraz realizuje się pady.

Powerball - kula żyroskopowa

Powerball - kula żyroskopowa

2019-05-09 22:37:00

Jeżeli jesteś osobą aktywną fizycznie, jesteś w trakcie rehabilitacji lub dopiero zaczynasz przygodę ze sportem to warto zainteresować się urządzeniem Powerball. To poręczny gadżet, który umożliwia wzmacnianie siły nadgarstka dłoni oraz przedramienia w każdych okolicznościach.

Kurs trenera przygotowania motorycznego / szkolenie online

Kurs trenera przygotowania motorycznego / szkolenie online

2017-11-08 12:57:00

Rozwój polskiego sportu w kierunku nowoczesnych rozwiązań, a także moda na zdrowy tryb życia sprawiają, że zawód trenera jest coraz bardziej pożądany na rynku pracy. Jeżeli kochasz aktywność fizyczną i chcesz na niej również zarobić, pomyśl nad szkoleniem na trenera przygotowania motorycznego. Dowiedz się, jak nim zostać i jakie korzyści można z tego osiągnąć.

Darmowe kursy online / odbierz szkolenia

Darmowe kursy online / odbierz szkolenia

2017-11-08 11:26:00

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Staramy się jako jeden z liderów na rynku szkoleń dawać możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Jak zostać instruktorem lub trenerem ?

Jak zostać instruktorem lub trenerem ?

2017-11-08 11:16:00

Moda na aktywność fizyczną nie przemija i z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że powoli wkracza także w nowe rejony – nie chodzi nie tylko o szczupłą sylwetkę, ale również o samorozwój i motywację. Co za tym idzie, zapotrzebowanie na trenerów personalnych i instruktorów na rynku pracy jest naprawdę duże. Podpowiadamy, jakie kursy są godne uwagi i dlaczego podnoszenie kwalifikacji w tym zawodzie jest tak istotne.

strona główna | do góry

Trenerzy Twój trener osobisty!

więcej trenerów