Artykuły Wybierz kategorię:   ▪ Dieta   ▪ Suplementacja   ▪ Trening   ▪ Uroda


Kurs trenera przygotowania motorycznego / szkolenie online

Kurs trenera przygotowania motorycznego / szkolenie online

2017-11-08 12:57:00

Rozwój polskiego sportu w kierunku nowoczesnych rozwiązań, a także moda na zdrowy tryb życia sprawiają, że zawód trenera jest coraz bardziej pożądany na rynku pracy. Jeżeli kochasz aktywność fizyczną i chcesz na niej również zarobić, pomyśl nad szkoleniem na trenera przygotowania motorycznego. Dowiedz się, jak nim zostać i jakie korzyści można z tego osiągnąć.

Darmowe kursy online / odbierz szkolenia

Darmowe kursy online / odbierz szkolenia

2017-11-08 11:26:00

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Staramy się jako jeden z liderów na rynku szkoleń dawać możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Jak zostać instruktorem lub trenerem ?

Jak zostać instruktorem lub trenerem ?

2017-11-08 11:16:00

Moda na aktywność fizyczną nie przemija i z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że powoli wkracza także w nowe rejony – nie chodzi nie tylko o szczupłą sylwetkę, ale również o samorozwój i motywację. Co za tym idzie, zapotrzebowanie na trenerów personalnych i instruktorów na rynku pracy jest naprawdę duże. Podpowiadamy, jakie kursy są godne uwagi i dlaczego podnoszenie kwalifikacji w tym zawodzie jest tak istotne.

Trening TRX

Trening TRX

2015-01-05 10:26:00

TRX to specjalny zestaw taśm oraz lin ćwiczeniowych, który pozwala przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała. Pierwotnie TRX był zaprojektowany z myślą o amerykańskich żołnierzach, ale dzisiaj wszyscy mogą stosować ten rodzaj treningu.

CrossFit

CrossFit

2014-12-09 21:38:00

Odpowiednio opracowany trening funkcjonalny, którego celem jest szybkie zbudowanie potężnej siły, maksymalnej wydolności, świetnej kondycji i ogólnej sprawności ciała, CrossFit zaczyna bić rekordy popularności wśród sportów siłowych.

strona główna | do góry

Trenerzy Twój trener osobisty!

więcej trenerów