Artykuły Wybierz kategorię:   ▪ Dieta   ▪ Suplementacja   ▪ Trening   ▪ Uroda


Kurs trenera przygotowania motorycznego / szkolenie online

Kurs trenera przygotowania motorycznego / szkolenie online

2017-11-08 12:57:00

Rozwój polskiego sportu w kierunku nowoczesnych rozwiązań, a także moda na zdrowy tryb życia sprawiają, że zawód trenera jest coraz bardziej pożądany na rynku pracy. Jeżeli kochasz aktywność fizyczną i chcesz na niej również zarobić, pomyśl nad szkoleniem na trenera przygotowania motorycznego. Dowiedz się, jak nim zostać i jakie korzyści można z tego osiągnąć.

Darmowe kursy online / odbierz szkolenia

Darmowe kursy online / odbierz szkolenia

2017-11-08 11:26:00

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Staramy się jako jeden z liderów na rynku szkoleń dawać możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie.

Jak zostać instruktorem lub trenerem ?

Jak zostać instruktorem lub trenerem ?

2017-11-08 11:16:00

Moda na aktywność fizyczną nie przemija i z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że powoli wkracza także w nowe rejony – nie chodzi nie tylko o szczupłą sylwetkę, ale również o samorozwój i motywację. Co za tym idzie, zapotrzebowanie na trenerów personalnych i instruktorów na rynku pracy jest naprawdę duże. Podpowiadamy, jakie kursy są godne uwagi i dlaczego podnoszenie kwalifikacji w tym zawodzie jest tak istotne.

Ksylitol vs Stewia

Ksylitol vs Stewia

2015-01-15 21:40:00

Naturalne słodziki są hitem ostatnich miesięcy. Do najpopularniejszych należą ksylitol - cukier brzozowy oraz liście stewi. Sprawdźmy, jakie są ich wady i zalety.

Jaką odżywkę białkową wybrać?

Jaką odżywkę białkową wybrać?

2015-01-09 21:28:00

Białko jest niezbędnym substratem do produkcji naszych mięśni. W połączeniu z aktywnością fizyczną, pozwala każdemu osiągnąć właściwą masę mięśniową. Często jednak okazuje się, że konieczne jest odżywka białkowa, która obecnie jest produktem łatwo dostępnym na rynku. Jaka odżywka będzie właściwa właśnie dla Ciebie? Sprawdźmy.

strona główna | do góry

Trenerzy Twój trener osobisty!

więcej trenerów